ANASAYFA HAKKIMIZDA
Kuzu Grup Kat
SEAPEARL ATAKÖY KAT PLANI
Kat Planları Vaziyet Planı
İSTANBUL AKTİVİTE GALERİ
Dış Mekan İç Mekan Satış Ofisi 1,5 + 1 Sanal Tur 4,5 + 1 Sanal Tur
İLETİŞİM
İletişim Konum
E-KATALOG
loading
EN AR RU

KAT A.Ş. ile güç birligi

  • KAT Turizm Gayrimenkul Yatırımları ve İşletme A.Ş. Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş., Katari Diar İstanbul Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ve Eksim Yatırım Holding A.Ş.’nin bir araya gelmesi ile Türkiye’de kurulmuş bir ortaklıktır. Tüm ortaklar, gayrimenkul geliştirme alanında çok iyi bilinen ve sıra dışı başarılara imza atmış firmalardır. Katari Diar dünyanın her yerinde gayrimenkul geliştiren Katar menşeli bir yatırım firmasıdır. Tamamen Katar devlet iştiraki olup Katar’ın ekonomik gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş. Türkiye’nin 43 yıldır konut ve ticari gayrimenkul geliştirme alanında başarıyla faaliyet gösteren yatırımcı firmalarından biridir.

  • Eksim Yatırım Holding A.Ş. ise KAT’ın bir diğer partneri olup, Türkiye’nin önde gelen ve İstanbul’un değerli lokasyonlarında birçok farklı prestijli projenin gayrimenkul geliştirme ve yatırımını yapan firmalarındandır.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Kuzu Grup, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA SEAPEARL ATAKÖY KAT PLANI İSTANBUL AKTİVİTE GALERİ İLETİŞİM
444 98 00
Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
KUZU GRUP sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası KUZU GRUP tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
KUZU GRUP, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir KUZU GRUP web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
KUZU GRUP web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
KUZU GRUP sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.
Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
KUZU GRUP, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Kuzu Grup olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.
Site Kullanım Şartları
KUZU GRUP web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. KUZU GRUP web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
KUZU GRUP 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. KUZU GRUP bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.
KUZU GRUP web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.