ANASAYFA HAKKIMIZDA
Kuzu Grup Kat
SEAPEARL ATAKÖY KAT PLANI
Kat Planları Vaziyet Planı
İSTANBUL AKTİVİTE GALERİ
Dış Mekan İç Mekan Satış Ofisi 1,5 + 1 Sanal Tur 4,5 + 1 Sanal Tur
İLETİŞİM
İletişim Konum
E-KATALOG
loading
EN AR RU

Hikaye

İhtişamın doğuşu...
İstanbul’da yaşamakla İstanbul’u yaşamak arasındaki fark, bizim hikayemizin başlangıç noktası oldu. Denizsiz yaşanamazdı İstanbul... Görkemli tarihinden, kendine has huzurundan ve onu dünyanın gözdesi bir megakent yapan, şehir yaşamına dair her şeyin bulunduğu merkezlerinden uzak olamazdı yaşam... Düşünceler, hayallerle birleşti, İstanbul’un en nezih ve merkezi semtlerinden Ataköy’de, denize tam sıfır noktasında ihtişamlı bir yaşam projesine dönüştü. SeaPearl Ataköy, standartları en yükseğe, prestij sahiplerinin bulunduğu zirveye çıkarıyor.

Deniz

Muhteşem bir deniz ve en nadide incisi SeaPearl Ataköy!
Mavinin her tonunun, yakamozların, yunusların, martıların, yıldızların, güneşin doğuşu ve batışının eşsiz güzelliği içinde, en değerli inciler gibi parıldayan, ihtişamlı bir yaşam... Dünyanın en görkemli şehrinde, denizle iç içe!

Estetik

Büyüleyici mimari...
SeaPearl Ataköy, ihtişamlı yaşamı en tutkulu haliyle mimarisine de yansıtıyor. Dalgalardan ilham alan dış hatlarıyla, denizin ruhu blokların görünümüne yansıyor. Olağanüstü manzaralı kat bahçeleri, malzemesinden tasarımına, prestij sahiplerinin yaşamındaki kaliteyi, eşi benzeri olmayan bir görsellikle buluşturuyor.
SeaPearl Ataköy’deki 4 blok, alt katlardan yukarıya çıktıkça, toprak tonlarından gri ve mavi tonlara dönüşerek, denizi gökyüzüyle buluşturuyor. Ataköy’e bakan arka cephesinde, modernize edilmiş Selçuklu motifleri, 1. sınıf malzemelerle tasarlanan görkemli girişlere özgün bir hava katıyor.
Her detayda olduğu gibi, estetik açıdan da mükemmeli arayanları SeaPearl Ataköy’de çok daha fazlası bekliyor.

Manzara

Her katta bahçeniz, deniz ve siz...
SeaPearl Ataköy’de, yaşam alanınızın her odası, kesintisiz ve muhteşem Marmara Denizi manzarasına açılıyor. Ahşap zeminli, doğal çimli ve geniş teraslı kat bahçeniz, çiçek kokularıyla sizi sararken, günün 24 saati eşsiz manzaranızın tadını çıkarabilir, güneş banyonuzun keyfini sürebilirsiniz.

Güzellik

Saraylara layık güzellik...
Sizi her gün sultanlar gibi ağırlamaya hazır barok tarzı büyüleyici peyzaj alanı, Osmanlı ile Fransız saray mimarisinden esinlenerek tasarlandı. Geçmişten geleceğe benzersiz dokunuşlarla duygularınızı taçlandıran ve araç girişi olmayan 33.000 m2’lik bu alan, 1.200 m uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşiyor. Adeta Avrupa’nın botanik bahçeleri gibi zengin doğal çeşitliliği, doğal dokuya uyumlu biyolojik göleti ve İnci Adası ile birlikte, SeaPearl Ataköy’ün saraylara layık güzelliğini gözler önüne seriyor.

Seçkin

Prestijli bir yaşam...
Otel, içinden sular geçen benzersiz bir lobi alanı ve mimari tasarımıyla dikkat çekiyor. Restoran, SPA, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, hamam ve sauna gibi ayrıcalıklı hizmetleriyle yaşamınıza konfor ve prestij katıyor.
Otelin denize sıfır restoranında usta aşçıların yarattığı, dünya mutfaklarından eşsiz lezzetlerle damak zevkinize yeni tatlar katabilirsiniz. Oteldeki diğer olanaklar arasında; spor salonu, gurme market ve butik dükkanlar, bir Fitness-SPA alanı ile açık/kapalı yüzme havuzları bulunuyor. 202 oda ve 62 rezidans üniteden oluşan otelde, odalar 47 m2 ile 368 m2 aralığında, standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presidental suite olarak çeşitleniyor. Ayrıca, bir konferans salonu, balo salonu, VIP Club, VIP Business Center ve yeme - içme alanları yer alıyor.

Stil

Zevkinize hitap eden,mükemmel yaşam alanları...
Her santimetrekaresinde zarafetin ve asaletin kusursuz detaylarıyla size ayrıcalığı hissettiren bir yaşam alanı hayal edin... Dünyanın en iyi markalarıyla dekore edilmiş, yalınlığı ve lüksü ile zevkinize hitap eden mekanlar...
Layık olduğunuz tüm standartların ahenkli birleşiminden oluşan SeaPearl Ataköy’de, prestijli yaşamınıza mükemmellik eşlik ediyor.

Temiz hava, sağlıklı yaşam SeaPearl Ataköy'de

Hava kalitesi ölçümlerinde, “İyi Sınıf” değerleri, 0-50 puan arasında belirlenmektedir. SeaPearl Ataköy’ün 3 farklı noktasında yapılan ölçümlerde, PM 2.5 konsantrasyonları ortalaması 10,33 μg/m3 sonuçları ile “İyi Sınıf” derecesinde raporlandırılmıştır.

Gürültüden uzak, dalga ve kuş sesleriyle gelen huzur SeaPearl Ataköy'de

SeaPearl Ataköy ses ölçüm değeri 59,2 dBA ile sınır seviyenin altında raporlandırılmıştır.
Tüm ünitelerin ve hemen her odanın denize bakacak şekilde tasarlandığı denize sıfır konumdaki özel mimarisi sayesinde, şehrin gürültüsü sizden çok uzakta kalır. Yaşam kalitesini etkileyen; depresyon, öfke ve uyku düzensizliği gibi rahatsızlıklar, istenmeyen seslerin hayatımızda olmasıyla gerçekleşiyor. SeaPearl Ataköy’de sizi; denizin ve kuşların sesiyle dolu huzurlu bir hayat bekliyor.

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Kuzu Grup, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor.
ANASAYFA HAKKIMIZDA SEAPEARL ATAKÖY KAT PLANI İSTANBUL AKTİVİTE GALERİ İLETİŞİM
444 98 00
Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
KUZU GRUP sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
Bu gizlilik politikası KUZU GRUP tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
KUZU GRUP, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir KUZU GRUP web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
KUZU GRUP web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli
KUZU GRUP sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Sizi elektronik posta, SMS, MMS ve telefon ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.
Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
KUZU GRUP, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Kuzu Grup olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz.
Site Kullanım Şartları
KUZU GRUP web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. KUZU GRUP web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
KUZU GRUP 'un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. KUZU GRUP bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.
KUZU GRUP web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.